DETAILS OF BEAUTY - Ošetření okolí očí a rtů

Okolí očí a rtů je nejcitlivější oblastí našeho obličeje a přitom na něm tolik záleží. Je méně chráněné a velmi jemná pleť je vystavená neustálým mikropohybům. S postupem času postupně ztrácí svoji funkčnost.

Regenerujte a oživte tuto oblast hydratační silou aktivních látek linie Details of Beauty. Rostlinné kmenové buňky, kaviár a retinol redukují vrásky i příznaky stárnutí pleti. Ošetření je vhodné nejenom na zralou pleť, ale pro všechny typy pleti. Ideální je také na váčky a tmavé kruhy pod očima.

Výsledek ošetření

  • minimalizace vrásek v oblasti očí a rtů,
  • posílení tkáně víček a dodání pružnosti,
  • jas a energie očí,
  • plastičnost a svěžest rtů

Produkty pro domácí péči

Koncentrované sérum na krk a okolí očí a rtů, s obsahem kaviáru a retinolu

PHYTO STAMINAL BEAUTY ENHANCER SERUM

Koncentrované sérum na pokožku obličeje, zejména na jemná místa jako je krk a okolí očí a rtů. Urychluje regenerační proces a zmírňuje příznaky stárnutí. Zmenšuje kruhy a váčky pod očima a pleti dodává svěží vzhled. Obsahuje vysokou koncentraci rostlinných kmenových buněk, které spolu s kyselinou hyaluronovou, kaviárem, retinolem a bioamiskinem vrací buňkám vitalitu.

Produkt č. 146, objem 30 mllilac

Sérum na pleť s problémy s akné, s obsahem šeříku

PHYTO STAMINAL LILAC GEM

Koncentrát na různé typy pleti s obtížemi s akné. Obsahuje rostlinné kmenové buňky ze šeříku obecného, které normalizují tvorbu mazu a mají změkčující účinek. Pleť se tak dostává do rovnováhy, získává stejnoměrné zbarvení a jednotný povrch kůže.

Produkt č. 147, objem 8 ml

Liftingová a uvolňující maska na okolí očí a rtů, s obsahem zelených řas

ESA PEPTIDE&GREEN ALGAE LIFTING MASK

Maska s uvolňujícím účinkem na pleť. Optimalizuje úroveň hydratace pleti, vypíná ji, omezuje otoky, váčky pod očima a eliminuje mimické vrásky. Aplikace masky je velmi snadná díky jednorázovému dávkování. Díky svému efektu je maska ideální pro použití před společenskou událostí.

Produkt č. 148, 5 ksedelweiss

Intenzivní sérum na krk a dekolt

NECK/DECOLLETE SERUM EDELWEISS

Sérum o vysoké koncentraci (20%) kmenových buněk z protěže.  Zajišťuje zpevňující, modelační a anti-aging působení v oblasti krku a dekoltu. Zpevňuje tkáň, zvyšuje elasticitu pleti a její pevnost. Citlivě přispívá k vykreslení oblasti výstřihu a “zjemnění” dekoltu.  Zpevňující a anti-aging účinek zajišťuje krku a dekoltu postupné zdokonalení a preventivní působení proti povadání a vzniku vrásek.

Produkt č. 170, objem 2x8 ml

Intenzivní krém na krk a dekolt

NECK/DECOLLETE CREAM EDELWEISS

Jemný krém minimalizuje vrásky, uvolňuje pleť a posiluje elastická vlákna v pokožce. Lze ho využít i jako prevenci pro udržení mladistvého vzhledu pleti. Aktivní receptura využívá kmenové buňky, které napomáhají udržet celistvost pleti a stimulovat ji k samoobnově. Kombinace vzácných rostlinných olejů (pupalka – jojoba) navrací pleti její tonus, pevnost a pružnost. Krém nezanechává mastný film.

Produkt č. 171, objem 50 ml


Rostlinné kmenové buňky

Co je to kmenová buňka?

Kmenové buňky jsou základními buňkami, které mají schopnost regenerace a přeměny na jiný, identický typ buněk. Jsou tedy základem života a obnovy. Jejich činnost ale výrazně ochabuje, pokud nejsou vhodně stimulovány.

My využíváme rostlinné kmenové buňky

strom

Získávají se z pupenů rostlin, spodní části kořenů a tvrdých částí. Mají jedinečnou schopnost - vytvořit jiný typ buňky. U rostlin může za vhodných podmínek z těchto buněk zregenerovat celá rostlina.

V produktech Bioline jsou využity rostlinné kmenové buňky ze dvou přírodních zdrojů:

  • Ze vzácného druhu jabloně Uttwiler Spatlauber – produkty výrazně přispívají k obnově pokožky vlastní silou a k dlouhověkosti buněk.
  • Z alpské rostliny protěže.  Tato horská rostlina roste v extrémních podmínkách: velké rozdíly teplot, intenzivní sluneční záření. Její přežití spočívá ve výborné ochraně a v obnovovacím systému, který zachovává neporušenost krásy květiny. Produkty mají proto vysoké revitalizační, ochranné a zkrášlující vlastnosti.

Aktivní látky a technologie

Nanotechnologie

Zajišťuje průnik aktivních látek hluboko do pokožky a posiluje jejich účinnost díky molekulám velikosti podobné molekulám v pokožce.

Rostlinné kmenové buňky

Tyto buňky způsobují tvorbu nových buněk v tkáni. Spouští procesy regenerace pleti, oddalují proces stárnutí pleti, zachovávají její mladistvost a vitalitu a výrazně uvolňují vrásky.

Čistý retinol ve formě molekulárního filmu

Retinol v jedné velmi tenké vrstvě je důležitý pro regeneraci tkání a omezení vzniku vrásek.

Kaviár

Kaviár je bohatý na vitaminy (A, B, B2, B6, D), minerály, aminokyseliny a lipidy. Je mocným zdrojem revitalizace pleti, které dodává pružnost a vláčnost. Je výborným spojencem v boji proti příznakům stárnutí.

Hexapeptid

Aminokyseliny s viditelným uvolňujícím účinkem na vrásky.

Bioamiskin 

Bioamiskin je kyselina hyaluronová nové generace. Je výjimečně účinným hydratačním prostředkem schopným vytvořit rezervní zásobu pro trvalou hydrataci a proti tvorbě vrásek.

Komplex „eye life“

Komplex s obsahem výtažku z rozchodnice růžové a s okysličujícími kvasnicemi, které působí speciálně proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima.

Proč je oblast okolí očí a rtů tolik zatížena?

Okolí očí a rtů obsahuje minimální množství mazových žláz, je tedy méně chráněné. Jemná a tenká pleť je vystavovaná neustálým mikropohybům a postupně ztrácí svou správnou funkčnost.

Víte, že v průměru denně mrkneme až 15 000krát? Oční okolí tak často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima.

Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.

Zaměřte svoji pozornost na centra krásy vašeho obličeje - oči a rty - s rostlinnými kmenovými buňkami Details of Beauty.