PURIFYING - Čištění a změkčení aknózní pleti

Linie určená pro nečistou pleť se sklonem k akné. Řídí vylučování tuků a redukuje vylučování přebytečného tuku. Pleť zanechává svěží a hydratovanou, bez neestetického lesku a rozšířených pórů. Aktivní látky působí proti bakteriím vyvolávajícím změny pleti, eliminují lesk, podporují obnovu a rovnováhu pleti.

Výsledek ošetření

  • minimalizované množství pórů a skvrn
  • snížení tukové sekrece
  • efekt přirozeně matné pleti

Produkty pro domácí péči

Normalizační gelové sérum s azeloglycinem®
NORMALIZING GEL SERUM

Gelový koncentrát efektivně odstraňuje obtíže spojené s mastnou pokožkou se sklonem k akné. Reguluje šíření bakterií a má výrazný stabilizační kosmetický účinek. Potlačuje neestetický lesklý vzhled pleti a zanechává ji příjemně jemnou.

purifing1Kyselý krém s azeloglycinem®
ACID CREAM

Je vhodný pro navrácení rovnováhy mastné pokožky se sklonem k akné. Obnovuje správnou úroveň kyselého pH, snižuje šíření bakterií, reguluje sekreci tuku. Potlačuje neestetický lesklý vzhled pleti .

Absorpční krém®
ABSORBER CREAM

Krém s výrazným matujícím efektem je vhodný především pro mastnou a lesklou pokožku. Pleť zanechává příjemně svěží a jemnou.

 

Normalizační maska
NORMALIZING MASK

Krémová maska s výrazným stabilizačním kosmetickým účinkem je vhodná pro všechny typy pleti, obzvlášť pro smíšenou, nečistou a mastnou pleť. Obnovuje zásoby vody a tuků v pokožce a pleť zanechává jemnou a zářivou.

purifing2

Aktivní látky pro rovnováhu pleti a její stabilizaci

AZELOGLYCIN®

Má zvláštní ochranné vlastnosti pro regulaci šíření bakterií. Potlačuje nadměrnou tvorbu a přispívá ke snížení zarudnutí a podráždění.

purifing3

 

 

VÝTAŽEK Z TOPOLU ČERNÉHO

Tento výtažek má výborné stabilizační a zjemňující vlastnosti, které přispívají ke zmenšování rozšířených pórů a snižují nadměrnou tvorbu tuků.

 

 

 

ROSTLINNÉ OLEJE + NMF

Kombinace těchto látek udržuje a obnovuje rovnováhu vody a lipidů v pokožce. Posiluje její ochrannou vrstvu a zanechává ji jemnou a chráněnou před dehydratací.